OFFİ’CE 

Herşey bir hayal ile başlar, çizgiyle kağıda dökülür. Çizgi tezgahta ruh kazanırken doğaya olan saygımız, estetiğe olan tutkumuzun öyküsü haline gelir.

OFFİ; Sektöre güçlü bir iz bırakan  tecrübeli markası Tunç Endüstriyel Sistemlerin ardından ofis mobilyaları üretimi konusunda kendini özelleştirmiş ve alanında  aranan marka konumuna gelmiştir.

Gün ışığını en çok gördüğümüz hatta zaman zaman gece boyu  bizi misafir eden ofislerin ne kadar önemli bir yaşam alanı olduğunu biliyoruz. Buna göre tasarlayıp üretiyoruz. Bunu yaparken dürüst, yeni fikirlere açık, daima “iyi çözüm” getiren, hep daha üstünü, daha özgünü üretmeyi ve en önemlisi uzun vadeli ekonomik değer sağlamayı hedefleyen ilkelerimiz var.

 

MİSYONUMUZ

Günlük yaşamımızın bir parçası haline gelen değerlerimizin sağladığı motivasyonla, standart ofis mobilyaları üretiyor, uygulamalı sabit ve hareketli, proje mobilya işleri yapıyoruz. Tasarım destek ve üretim çözümleri sağlıyoruz.

Birçok yurt içi ve yurt dışı projelerde, savunma sanayi, havaalanları, oteller, hastaneler, kamu kurum ve kuruluşları ve teknoloji merkezlerinde yaşanabilir, nefes alan iç mekânlar kuruyor, teslim sonrası destek ve teknik servis hizmetlerimizle de, çözüm ortakları olmaya güvenle devam ediyoruz.  

 

VİZYONUMUZ

İnsan odaklı olmak diye özetleyebileceğimiz OFFİ dünyasında, değerlerimizin, zihniyet ve davranışlarımızı etkilemesine sonuna kadar izin veriyor ve motivasyonumuzu böyle sağlıyoruz.

Aynı zamanda iyi bir gelecek için korumak zorunda olduğumuz doğa adına sürdürülebilir yaklaşımlar, duyarlılığımızın ve vizyonumuzun ana öznesi.

Yukarı Çık